Про хід виконання рішень виконавчого комітету

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2015                                    Богодухів                                   № 73

Про хід виконання рішень виконавчого

комітету від 23.09.2014 № 195 та від

26.12.2014 № 267 щодо ефективності

використання комунального майна

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. та заступника начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. про хід виконання рішень виконавчого комітету від 23.09.2014 № 195 та від 26.12.2014 № 267 щодо ефективності використання комунального майна, виконком відмічає, що комунальними службами проведена робота з інвентаризації основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, забезпечено наявність на них інвентарних номерів, КП «Богодухівжитло» розроблено перспективний план розвитку підприємства на 10 років, але в той же час у цій роботі існує низка недоліків. Зокрема, не проводиться своєчасне списання зруйнованих об’єктів, не надаються документи про виключення з переліку об’єктів комунальної власності, в зв’язку з їх списанням або приватизацією.

Враховуючи вищевикладене, з метою належного контролю за обліком та використанням комунального майна, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про комунальне майно», Бюджетним кодексом України» виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. та заступника начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. про хід виконання рішень виконавчого комітету від 23.09.2014 № 195 та від 26.12.2014 № 267 щодо ефективності використання комунального майна взяти до відома.

2. Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В., начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М.:

1)  до 20.05.2015 усунути недоліки в роботі з інвентаризації комунального майна;

2) здійснювати постійний контроль за обліком та використанням комунального майна.

3.  Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В. після виготовлення схеми оптимізації системи водопостачання та водовідведення м.Богодухова Харківською національною академією міського господарства розробити перспективний план розвитку підприємства на 10 років.

4. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.), керівникам комунальних підприємств (Слесарєв В.В., Ярошенко Н.М.) продовжити роботу щодо створення реєстру комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                     Н.ОЛЕКСЕНКО