Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

02.06.2017                                            Богодухів                            № 490- VIІ

на 2015 – 2017 роки

З метою реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, поліпшення здоров’я, фізичного і духовного розвитку населення рішенням Богодухівської міської ради від 27.02.2015 №2132-VI була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки (LII сесія VI скликання), рішенням від 24.01.2017 №368-VII були внесені зміни до цієї Програми до Розділу VI «Обсяги та джерела фінансування» до пункту 3 «Обсяг фінансування» (XV сесія VII скликання).

Основними програмними заходами є: популяризація здорового способу життя, розвитку різних видів спорту; залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом; організація дозвілля молоді з метою профілактики негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкоголю та наркотичних препаратів; сприяння розвитку волонтерського руху серед шкільної молоді; підготовка спортсменів до участі в міських змаганнях в індивідуальних і командних видах спорту; участь у районних та обласних змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, тенісу; облаштування спортивних майданчиків разом з громадою;  утримання спортивних споруд у належному стані.

Міська рада бере активну участь у проведенні спортивних заходів на території міста відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015-2017 роки. За ініціативи міського голови було започатковано велопробіг, який припав до вподоби мешканцям міста. Під час проведення в ньому з задоволенням беруть участь і діти і дорослі.

З жовтня 2016 року почав працювати керівник волейбольного гуртка Семеноярського клубу Горін О.О., який також на базі колегіуму №2 проводить заняття з волейболу. Гурток відвідує три групи: дівчат, хлопців та група здоров’я. За цей короткий час команди взяли участь у змаганнях на першість ДЮСШ з волейболу, районних, обласних змаганнях з волейболу (поїздки до міст Харкова, Охтирки, Валок). На базі волейбольного гуртка групи здоров’я створено міську волейбольну команду «Рысь», яка за підсумками першості в м.Харкові посіла II місце в IV лізі.

Було проведено Відкритий турнір з волейболу на кубок Богодухівського міського голови.

За ініціативи Горіна О.О. та Мальцева О.А. на березі міського ставка облаштовується майданчик з пляжного волейболу. Було визначено місце, за допомогою грейдера сплановано територію майданчику. Остаточна робота лягла на ініціаторів та членів команди «Рись».

За підтримки міського голови, члена виконавчого комітету Скорика О.О., депутата Харківської обласної ради Васеніна А.С., директора ТОВ СП «Родіна» Кондратенка О.О. вперше було проведено Відкритий турнір з боксу, в якому взяли участь команди з Харкова, Полтави, Сум, Вовчанська, Балаклії, Авдіївки.  Підтримати проведення турніру приїхала Федерація з боксу Харківської області.

Міською радою було виділено кошти на розробку проекту для встановлення майданчика з штучним покриттям в парку Перемоги.

Виділялись кошти на вручення призів переможцям у турнірах з шахів та шашок, учасникам спортивно-розважальної гри під час проведення свята Масляної.

За результатами конкурсів «Влада і громада – разом!» та «Кращий майданчик» з місцевого бюджету було використано 102 тис.грн. на встановлення майданчика на пл.Каразіна (на території гімназії №1) та спортивних елементів на майданчиках по вул.Індустріальній, Лесі Українки, Глобіна, Шевченка, 8Мехкорпусу, Катукова, Благовіщенській, Шкільній, Оверченка.

У 2016 та 2017 роках переможцям та учасникам Богодухівської міської військово-патріотичної спортивної гри, присвяченої пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна було придбано спортивного інвентарю  на суму 22 тис.грн., а саме: у 2016 році за I місце – 5000 грн. (Богодухівська гімназія №1), II місце – 3000 грн. (Богодухівський аграрний ліцей), III місце – 2000 грн. (Богодухівський колегіум №2), командам учасникам по 500 грн. (Богодухівський медичний коледж, Богодухівський ліцей №3), у 2017 — за I місце – 5000 грн. (Богодухівський аграрний ліцей), II місце – 3000 грн. (Богодухівська гімназія №1), III місце – 2000 грн. (Богодухівський колегіум №2), команді учаснику 1000 грн. (Богодухівський медичний коледж).

Спортивно-масові заходи серед дітей і дорослих, що проходять у місті проводить Дзюба Ігор Олександрович — людина, яка все своє життя присвятила спорту.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. щодо виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки взяти до відома.

2. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки (LII сесія VI скликання), а саме:   Розділ VI «Обсяги  та джерела фінансування» доповнити п.4 : улаштувати велодоріжку та   майданчик для пляжного волейболу».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                  підписано                    М.ГОЛУБ