Про хід виконання міської комплексної програми

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                        Богодухів                                     № 258-VІI

Про хід виконання міської комплексної програми профілактики

правопорушень на 2012-2016 роки за  9 місяців 2016 року

Заслухавши інформацію Резніка В.Л. заступника начальника Богодухівського  відділу поліції Валківського відділу  ГУНП України в Харківській області про хід виконання міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки за  9 місяців 2016 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про хід виконання міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки за 9 місяців взяти до відома.

2. Постійній депутатській комісії з питань регламенту,законності,     правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами   місцевого самоврядування   (голова Векленко В.І.) та виконавчому комітету міської ради продовжити роботу щодо реалізації міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки.

3. Доручити заступнику міського голови Мальованій О.А. разом з керівництвом Богодухівського  відділу поліції Валківського відділу  ГУНП України в Харківській області, розробити проект міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2017 рік, з метоюпокращення робіт із питань оперативного реагування на факти порушень громадського порядку, забезпечення активної наступальної протидії злочинності в усіх її проявах, залучення громадськості у вдосконаленні організації, засобів і методів запобігання і розкриття злочинів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту,законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами   місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                     підписано                   М.ГОЛУБ

Інформація

Богодухівським ВП у взаємодії з виконавчим комітетом міської ради у відповідності до вимог Закону України «Про Національну поліцію» вживаються заходи по протидії кримінальним правопорушенням та іншим правопорушенням, по забезпеченню належного рівня публічної безпеки та порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

В зв’язку проведенням реформування органів внутрішніх справ, яке розпочалося в 2015 році після вступу в дію Закону України «Про Національну поліцію», в лютому 2016  було впроваджено нові форми і методи роботи Богодухівського відділення поліції, в результаті яких було створено 2 групи реагування патрульної поліції (ГРПП), які цілодобово на службових автомобілях здійснюють патрулювання території м. Богодухів та негайно реагують на всі звернення громадян, що надходять до чергової частини від них особисто або за телефоном «102». Також на території Богодухівської міської ради працює 2 дільничних офіцера поліції – Мунаєв Олександр Михайлович та Лучко Олександр Вікторович, які також забезпечені службовим автомобілем.

З початку 2016 року до журналу єдиного обліку Богодухівського відділення поліції  зареєстровано 3072 (торік 2511) повідомлень громадян про правопорушення та інші події, з яких внесено до ЄРДР 825 (торік 660), розглянуто згідно Закону України «Про звернення громадян» 1945 (торік 1622). Збільшення звернень громадян вказує на зростання рівня довіри населення до поліції, що є основним критерієм роботи сучасної поліції.

Нарядами ГРПП здійснено 2327 виїздів за повідомленнями по лінії «102», складено 373 протоколи про адміністративні правопорушення, з числа яких:

-         по лінії безпеки дорожнього руху – 249

-         за керування транспортними засобами в нетверезому стані – 58

-         за вчинення насильства в  сім’ї – 36

-          за порушення правил благоустрою – 7

-         за торгівлю з рук у невстановлених місцях — 12

Потребують постійної уваги питання, які стосуються попереджувально-профілактичної роботи відносно боротьби з незаконним обігом наркотиків, насамперед в молодіжному середовищі. У 2016 році на території міста виявлено 12 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, із них за ст. 309 КК України (зберігання наркотиків) – 8, за ст. 317 КК України (утримання наркопритону) – 1.

З метою недопущення росту злочинності на вулицях та в інших громадських місцях, у 2016 році проведено 46 відпрацювань території міста з найбільш складною криміногенною обстановкою. Щоп’ятниці та суботи проводяться відпрацювання розважальних закладів з метою недопущення розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, у тому числі серед учнівської і студентської молоді. На особливий контроль взята діяльність розважальних закладів з метою запобігання відвідування їх неповнолітніми у нічний час та під час навчального процесу.

Враховуючи вищевикладене, потребує продовження робота по встановленню систем відео нагляду в громадських місцях, найбільш уражених вуличною злочинністю, та на автошляхах, що проходять на території м. Богодухів, за допомогою яких є можливість більш ефективно відстежувати оперативну обстановку на території міста та виявляти правопорушення.

Завдяки підтримки Богодухівської міської ради та депутатського корпусу в 2016 році було внесено зміни до розділу 4 комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки, в результаті яких було  виділено 40 тисяч гривен на придбання паливно-мастильних матеріалів та 80 тисяч на системи відео спостереження. На даний час проводяться роботи по їх встановленню.

Заступник начальника

Богодухівського відділення поліції

Валківського відділу поліції

ГУНП в Харківській області