Про хід виконання міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки

Переглядiв: 298

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

31.01.2014                                         Богодухів                         № 1703- VІ

 

Про хід виконання міської комплексної

Програми профілактики правопорушень

на 2012-2016 роки.

Заслухавши інформацію Резника В.Л.,заступника начальника РВ ГУМВС України в Харківській області про хід виконання  міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки. затвердженої рішенням міської ради від 03.04.2012 року № 674- VІ (XХ сесії VI скликання) та  на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт про хід виконання міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки взяти до відома.

2. Постійній депутатській комісії з питань гуманітарних питань,ЗМІ та зв’язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.)та виконавчому комітету міської ради продовжити роботу щодо реалізації міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки.

3.Централізованій бухгалтерії (Дереведмедь Т.В.) при уточненні бюджету на 2014 рік врахувати кошти на реалізацію Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з гуманітарних питань,ЗМІ та зв’язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.)

 

Міський голова                      Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

 від 31.01.2014 року № _1703

(ХL сесія VI кликання)

 

Інформація

про хід виконання міської комплексної  Програми профілактики правопорушень   на 2012-2016 роки  

за 2013 рік

 Богодухівським РВ у взаємодії з виконавчим комітетом міської ради, правоохоронними та контролюючими органами міста вживаються заходи по протидії кримінальним правопорушенням та іншим правопорушенням, по забезпеченню належного рівня правопорядку, громадської безпеки, гарантованих Конституцією України прав громадян.

Завдяки заходам, що були вжиті останнім часом, вдалося намітити ряд позитивних зрушень на пріоритетних напрямках правоохоронної діяльності.  Не допущено вчинення кримінальних правопорушень, скоєних із застосуванням вогнепальної зброї та розбоїв.

Разом з тим ще значним залишається число кримінальних правопорушень, скоєних на території міста в 2013 році: майнових кримінальних правопорушень скоєно 98, із них (крадіжок – 84, грабежів – 5, шахрайств – 8, незаконне заволодіння транспортним засобом – 1, з яких розкрито  крадіжок — 36, грабежів – 5, шахрайств – 1, незаконне заволодіння транспортним засобом – 1), тяжких кримінальних правопорушень скоєно 42, розкрито – 26, скоєно хуліганств 5, з яких розкрито 4. На території Богодухівської міської ради в 2013 році виявлено 650 адміністративних правопорушень, із них 17 складені під час відпрацювання дискотек для молоді та в розважальних закладах.

У 2013 році спільно з представниками міської ради під час проведення рейдів за порушення правил благоустрою притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП 10 осіб (12-2012р.). Під час відпрацювання ПХО «Богодухівський ринок» до адміністративної відповідальності за порушення правил торгівлі на ринках згідно ст. 159 КУпАП притягнуто 5 осіб (5-2012р.), за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами згідно ст. 156 КУпАП притягнуто 17 осіб (6 – 2012р.), за порушення правил торгівлі з рук в не встановлених місцях згідно ст. 160 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності 10 осіб (3-2012р.).

Потребують постійної уваги питання, які стосуються попереджувально-профілактичної роботи відносно боротьби з незаконним обігом наркотиків. У 2013 році на території міста виявлено 10 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

З метою недопущення росту злочинності на вулицях та в інших громадських місцях, у 2013 році проведено 36 відпрацювань території міста з найбільш складною криміногенною обстановкою. Щоденно у вечірній час проводиться патрулювання за рахунок особистого часу центральної частини міста. Щосереди, п’ятниці та суботи проводяться відпрацювання розважальних закладів з метою недопущення розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, у тому числі серед учнівської і студентської молоді. На особливий контроль взята діяльність розважальних закладів з метою запобігання відвідування їх неповнолітніми у нічний час та під час навчального процесу.

Актуальними є питання профілактики вуличної злочинності та попередження скоєння кримінальних правопорушень в громадських місцях. З цією метою на кошти, виділені Богодухівською міською радою (25 000 грн.) в 2013 році на пл.. Леніна м. Богодухів встановлено систему відеонагляду, яка включає 8 відеокамер, зображення з яких виведено в міську раду та чергову частину Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області з подальшою архівацією відеоінформації, завдяки чому вдалося забезпечити постійне стеження оперативним черговим РВ за оперативною обстановкою в центрі м. Богодухова, зменшення кількості правопорушень, а також за допомогою перегляду відеоінформації було розкрито 1 крадіжку, знайдено втрачену барсетку з документами, розкрито дорожньо-транспортну пригоду, встановлено місцезнаходження автомобіля.

З метою профілактики правопорушень та оперативного реагування на факти порушень громадського порядку встановлено також зовнішнє відеоспостереження на території Богодухівської АС,  магазина «Продукти» ФОП Гончаренко, торгових центрах «Посад», «АТБ»  торговому центрі «Багдад» міста Богодухова, які мають  цілодобовий чи подовжений режим роботи.

Керівництвом РВ проведено 12 телефонних гарячих ліній, 37 виступів перед трудовими колективами та населенням, здійснено 130 виїзних прийомів громадян під час яких прийнято 60 заяв. Всі питання вирішені позитивно. В ЗМІ висвітлено 79 матеріалів, на веб-сайті розміщено 15 матеріалів. Дана робота проводиться на постійній основі.

Систематично проводяться консультації з громадськістю із соціально – значущих питань державної політики у сфері правоохоронної діяльності.

 

 

 

Начальник Богодухівського РВ

ГУМВС України в Харківській області

підполковник міліції                                                      Е.В. Коваленко