Про взяття на облік збудованого газопроводу

Переглядiв: 161

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVI СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 27.09.2013                                      Богодухів                         № 1539-VІ

 Про взяття на облік збудованого газопроводу

Розглянувши лист начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. від 25.09.2013 р.№ 601, враховуючи те, що будівлі по вулицях Міліцейська, 2 та Чернієнка, 6 знаходяться в оперативному управлінні КП «Богодухівжитло», яке виступало замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Газифікацію модульної котельні для опалення приміщень будівлі по вул.Чернієнка буд. 6 та модульної котельні для опалення приміщень будівель на пл.Червоній, буд.2 та вул.Міліцейській, буд.2 в м.Богодухові, Харківської області», його будівництва та введення в експлуатацію, керуючись ст.ст.26, 29, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1.Зобов’язати КП « Богодухівжитло» (начальник Ярошенко Н.М.) взяти на облік збудований газопровід загальною вартістю 247650 ( двісті сорок сім тисяч шістсот п’ятдесят) грн. відповідно  до чинного законодавства України.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Міський голова                                                Н.ОЛЕКСЕНКО