Про встановлення

Переглядiв: 97

    УКРАЇНА

    БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

                                     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

         LVІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

    Р І Ш Е Н Н Я

10.07.2015                                         Богодухів                              №­­­­­­­­­­2213-VI

­­­­­­­­

Про   встановлення

меморіальної дошки

Троньку Петру Тимофійовичу»

Відповідно до протоколу від 08.07.2015 № 1  засідання   комісії з  найменування або перенайменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради,  керуючись Порядком найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій,встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015 №2183-VI (LV сесія VI скликання),      міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити рішення виконавчого комітету від 09.07.2015 №153 «Про  надання згоди на встановлення меморіальної дошки Троньку Петру Тимофійовичу»
  2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. взяти на облік  меморіальну дошку Троньку Петру Тимофійовичу, яка розміщена на будівлі Богодухівського ліцею №3, згідно з Порядком найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій,встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015№2183-VI  (LV сесія VI скликання)
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  комісію   з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                        Н.ОЛЕКСЕНКО