Про внесення змін до Положення про порядок надання земельних ділянок

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LI    СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23.01. 2015                           Богодухів                                  №  2109-VI

Про внесення змін до   Положення про порядок надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва  на території Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 04.07.2014 №1876-VI (XLV  сесія VI скликання)

З метою забезпечення реалізації права громадян – членів родин (діти, дружина (чоловік), батьки), які втратили близьких, під час подій, що відбулися на Майдані та під час АТО, на безоплатне одержання земельних ділянок у власність із земель запасу, в межах норм безоплатної приватизації, визначених законодавством, відповідно до Закону України «Про оборону України», Закону України «Про Збройні Сили України», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст.12, 118, 124 Земельного кодексу України    міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до   Положення про порядок надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва  на території Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 04.07.2014 №1876-VI (XLV  сесія VI скликання), а саме:

• п.2.6 доповнити словами «учасники  Майдану, АТО, працівники МЗС,МВС,МНС та громадяни, що перебувають на квартирному обліку в Богодухівській міській  раді»:
  • п.3.6 викласти в такій редакції «Категорії громадян, які мають першочергове право на одержання земельних ділянок передача у власність здійснюється після прийняття рішення сесії про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  • п.3.6 відповідно замінити на п.3.7.

2.Секретарю міської ради вжити заходів для оприлюднення цього рішення   протягом 10 днів з моменту прийняття.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Голуб М.В.).

Міський голова                                    Н.ОЛЕКСЕНКО