Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2017                                         Богодухів                         № 714- VIІ

Про встановлення вартості харчування та розміру плати

для батьків за перебування дітей у дошкільних

навчальних закладах міської ради на 2018 рік

Проаналізувавши витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради у 2017 році, розглянувши подання завідувачів дошкільних навчальних закладів міської ради про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2018 рік, на виконання статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», підпунктів 2.1. та 2.2. розділу 2 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 за № 953/7241, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И ЛА:

1. Встановити на 2018 рік вартість харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах міської ради:

- для дітей віком від 1 до 3 років      - 17,50 грн.

- для дітей віком від 3 до 6 (7) років – 25,0 грн.

2. Збільшити витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради в літній оздоровчий період з 01.06.2018 по 31.08.2018 на 10 відсотків для придбання свіжих овочів і фруктів.

3. Встановити розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2018 рік у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день.

4. Від плати за харчування дитини, звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах.

5. Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників бойових дій, які перебувають у комунальних дошкільних навчальних закладах.

6. Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович О.П.) та з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                             оригінал підписано             М.ГОЛУБ