Про встановлення вартості харчування

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2017                                         Богодухів                         № 372- VIІ

Про встановлення вартості харчування та розміру плати

для батьків за перебування дітей у дошкільних

навчальних закладах міської ради на 2017 рік

Проаналізувавши витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради у 2016 році, враховуючи значне підвищення цін на основні продукти харчування, розглянувши подання завідувачів дошкільних навчальних закладів міської ради про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2017 рік, на виконання статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», підпунктів 2.1. та 2.2. розділу 2 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 за № 953/7241, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И ЛА:

1. Встановити на 2017 рік вартість харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах міської ради:

- для дітей віком від 1 до 3 років      - 17,50 грн.

- для дітей віком від 3 до 6 (7) років – 25,0 грн.

2. Збільшити витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради в літній оздоровчий період з 01.06.2017 по 31.08.2017 на 10 відсотків для придбання свіжих овочів і фруктів.

3. Встановити розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2017 рік у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день.

4. Від плати за харчування дитини, звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах.

5. Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників бойових дій (АТО), які перебувають у комунальних дошкільних навчальних закладах.

6. Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

7. Визнати такими, що втратили чинність, рішення міської ради від 09.02.2016 № 61-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2016 рік» (III сесія VII скликання), від 14.04.2016 №127-VII «Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 61-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних  навчальних закладах міської ради на 2016 рік (III сесія VII скликання)» (VI сесія VII скликання).

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович О.П.) та з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                                  підписано        М.ГОЛУБ