Про встановлення режиму роботи ТОВ «Богодухівський ринок»

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

28.05.2015

Богодухів

№ 110

Про встановлення режиму роботи ТОВ «Богодухівський ринок», розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Кооперативна, 6

Розглянувши заяву директора ТОВ «Богодухівський ринок» Бєлої Т.В. від 05.05.2015 № 9 про встановлення режиму роботи ринку, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Кооперативна, 6, з метою упорядкування роботи ринку, керуючись п.п.4.п.б) ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити за погодженням з ТОВ «Богодухівський ринок» режим роботи ринку, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Кооперативна, 6, а саме: щоденно  з 7.00 до 14.00 год. без перерви, вихідний день — понеділок.

2. Рекомендувати ТОВ «Богодухівський ринок» дотримуватись затвердженого режиму роботи, Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради, затверджених рішенням ХVIII сесії VІ скликання від  24 січня   2012 року № 592-VІ (зі змінами), забезпечувати захист прав споживачів, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на членів виконавчого комітету Пушкаря М.Б. та Шахбазяна А.Є. відповідно до розподілу обов’язків за напрямками.

Міський голова                                           Н.ОЛЕКСЕНКО