Про встановлення режиму роботи дискоклубу «Джем» та дискотеки «Пульс»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2014                                           Богодухів                                        № 170

Про встановлення режиму роботи дискоклубу «Джем» та дискотеки «Пульс»

Розглянувши листа Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області від 18.06.2014 № 3284 щодо зміни режиму роботи дискоклубу «Джем» (ПП Церковний С.О.) та дискотеки «Пульс» (ПП Гирко О.Ю.) з 21.00 до 01.00 год., з метою забезпечення громадського порядку в м.Богодухові, недопущення зросту вуличної злочинності, провокаційних дій різного характеру в молодіжному середовищі, враховуючи напружену ситуацію в державі, керуючись підпунктом 4 пункту б) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити режим роботи дискоклубу «Джем» за адресою: м.Богодухів, вул.Леніна, 6 щоденно з 20.00 до 01.00 год. з 01 серпня 2014 року.

2. Встановити режим роботи дискотеки «Пульс» в м.Богодухові по вул.Леніна, 1, а саме: п’ятниця, субота, неділя та святкові дні з 21.00 до 01.00 год. з 01 серпня 2014 року.

3. Зобов’язати ПП Церковного С.О., ПП Гірка О.Ю.:

1) Виконувати рішення виконавчого комітету міської ради від 23 квітня 2009 року № 201 «Про заходи щодо впорядкування роботи дискотек на території міської ради».

2) Дотримуватися п.п. 14.3 п.14 Правил благоустрою території міста Богодухова, згідно з яким у нічній час з 22 до 8 години на захищених об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

3) Забезпечити громадський порядок під час роботи дискоклубу «Джем» та дискотеки «Пульс».

4) Суворо дотримуватися встановленого режиму роботи.

4. Рішення виконавчого комітету від 20.11.2012 №№376, 377 «Про встановлення режиму роботи дискоклубу «Джем» по вул.Леніна, 6 в м.Богодухові», «Про встановлення режиму роботи дискотеки «Пульс» по вул.Леніна, 1 в м.Богодухові» вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Рогинську Л.І. та члена виконавчого комітету міської ради Панова Ф.І.

Міський голова                                     Н.ОЛЕКСЕНКО