Про внесення змін у Додаток 1 Положення про плату за землю

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2017                                                Богодухів                                            № 391-VІI

Про  внесення змін  у  Додаток 1  Положення  про плату за землю,  затвердженого   рішенням  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60-VII ( III сесія VII скликання) зі змінами від 24.01.2017  №363- VII (XV сесія VII скликання)

Відповідно до пункту 10.2 статті 10, статті 274,  статті 277 Податкового кодексу України, зі змінами, пункту 4  розділу II. Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791, у зв’язку зі зверненням садово-городнього товариства «Рябіна», керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

ВИРІШИЛА:

а саме:

рядок  3 Додатку після слів «…господарськими та іншими будівлями і спорудами» доповнити словами «(в тому числі ті, на які отримані державні акти на право постійного користування землею)»

2. Це рішення набирає чинності  з 1 січня 2017 року.

3. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.) та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Каменський Ю.О.)».

Міський голова                                                             М.ГОЛУБ