Про внесення змін у Додаток 1

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2017                                      Богодухів                              № 715-VII

Про внесення змін у Додаток 1 до Положення про плату за землю, затвердженого рішенням Богодухівської міської  від 09.02.2016 №60-VII

(III сесія VII скликання), зі змінами

Відповідно до пункту 10.2 статті 10, статті 274,  статті 277 Податкового кодексу України, зі змінами, пункту 4  розділу II. Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791, у зв’язку зі зверненням КП «Богодухівжитло» і власника земельного паю під багаторічними насадженнями паю Андрієнко В.М., керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток 1 до Положення про плату за землю, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання), зі змінами, а саме викласти рядки 1 і 9 в новій редакції:

1

Сільськогосподарські угіддя:

-          рілля, сіножаті, пасовища,

-          багаторічні насадження

1,0

0,3

9

Земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено (у відсотках від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області):

9.1

- залізничного транспорту

0,3

9.2

- cільськогосподарські угіддя

1,0

9.3

- земельні ділянки зайняті виробничими, господарськими та іншими будівлями і спорудами комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги

9.4

- інші земельні ділянки

5,0

2. Це рішення набирає чинності  з дня оприлюднення.

3. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.) та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології                                       (голова Каменський Ю.О.)».

Міський голова                                   оригінал підписано                          М.ГОЛУБ