Про внесення змін до рішення

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLV   СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

04.07. 2014                           Богодухів                                  №  1874-VI

Про внесення змін до рішення

міської ради «Про затвердження розмірів

орендної плати за землю на території

Богодухівської міської ради в новій редакції»

від 29.04.2014 №1825- VI

(XLIII  позачергова сесія VІ скликання)

На підставі ст. 288 розділу XIII Податкового кодексу України, законів України “Про оренду землі”, “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності”, з метою удосконалення механізму встановлення ставок орендної плати за землю при укладанні договорів оренди земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності, керуючись ст.ст. 26, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до  рішення міської ради «Про затвердження розмірів орендної плати за землю на території Богодухівської міської ради в новій редакції» від 29.04.2014 №1825- VI (XLIII позачергова сесія VІ скликання) доповнивши  додаток 1 розділу II  «Землі житлової та громадської забудови» новими пунктами:

-  дитячих спортивно-розважальних центрів

-  іншого   призначення

3,0

5,0

2.Секретарю міської ради вжити заходів для оприлюднення цього рішення  протягом 10 днів з моменту прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                                                             Н.ОЛЕКСЕНКО