Про внесення змін до рішення міської ради

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LII СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

27.02.2015                                           Богодухів                                     № 2131- VI

Про внесення змін до рішення міської ради

від 05.07.2013 року № 1304 — VI «Про затвердження

програми поліпшення матеріально-технічної бази

служби цивільного захисту у Богодухівському районі

РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

на 2013-2015 роки»(ХХХІІ сесія VI скликання)

Розглянувши лист начальника Богодухівського РВ Головного управління ДСНС України у Харківській області від 10.02.2015року № 280/030 про внесення змін до програми поліпшення матеріально-технічної бази служби цивільного захисту у Богодухівському районі РВ ГУ ДСНС України у Харківській області на 2013-2015 роки(ХХХІІ сесія VI скликання) ,з метою поліпшення матеріально-технічної бази служби цивільного захисту у Богодухівському районі РВ ГУ МНС України у Харківській області та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до розділу 5. «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання завдань Програми»,    додавши такий   пункт:

- з метою поліпшення матеріально-технічної бази органів цивільного захисту міста забезпечити виділення грошових коштів на придбання  паливно-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи автомобілів Богодухівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, задіяних для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, гасіння пожеж, рятування людей.

ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Найменування  заходів

Тис. гривень

усього

у тому числі за роками:

Оснащення та техніка:

Придбання бензопили

10,0

Придбання комп’ютерної техніки

40,0

1.3

Придбання паливно – мастильних матеріалів

УСЬОГО   ВИТРАТ

50,0

20,0

2. Доповнити Програму  розділом 7 .   «Ресурсне забезпечення виконання заходів програми»

1 Назва напрямку діяльності (пріоритетні завдання) Поліпшення матеріально-технічної бази органів цивільного захисту
2 Перелік заходів програми Виділення коштів для придбання ПММ
3 Строк виконання програми 2013-2015 роки
4 Виконавці Богодухівський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області
5 Джерела фінансування Міський бюджет
6 Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн., в тому числі:2013р.

2014р.

2015 р.

70,0

50,0

20,0

7 Очікуваний результат Покращення реагування на надзвичайні ситуації, гасіння пожеж, рятування людей

3.Виконкому міської ради забезпечити виконання заходів, визначених Програмою та  здійснювати щорічно аналіз стану виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності, правопорядку, депутатської етики, місцевого самоврядування (Векленко В.І.)  та з питань бюджету(голова Лещенко Н.В.).

Міський голова                                                                  Н.ОЛЕКСЕНКО