Про внесення змін до рішення міської ради від 03.03.2017 №400-VII

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

22.09.2017                                                         Богодухів                                            №  610-VІI

Про внесення змін до рішення міської ради від 03.03.2017 №400-VII «Про затвердження  Програми  забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян   та відшкодування різниці між встановленими та економічно обґрунтованими тарифами на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у режимі маршрутного таксі  на території Богодухівської міської ради на 2017 рік»

Враховуючи статтю 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в   рішення міської ради від 03.03.2017 №400-VII «Про затвердження  Програми  забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян   та відшкодування різниці між встановленими та економічно обґрунтованими тарифами на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у режимі маршрутного таксі  на території Богодухівської міської ради на 2017 рік , а саме:

- виключити пункти 4,7;

- у пункті 5 виключити з тексту «в сумі 2,00 грн. за одну поїздку»;

- у зв’язку з чим вважати пункт 5 пунктом 4, пункт 6 пунктом 5, пункт 8 пунктом 6, пункт 9 пунктом 7.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку (голова Журба Ю.О.) та з питань бюджету (голова Григорович П.О.)

Міський голова                                                     М.ГОЛУБ