Про внесення змін до рішення Богодухівської

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIХ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

21.07.2017                                     Богодухів                                     № 537- VIІ

Про внесення змін до рішення Богодухівської

міської ради від 24.01.2017 №372-VII «Про встановлення

вартості харчування та розміру плати

для батьків за перебування дітей у дошкільних

навчальних закладах міської ради на 2017 рік»

(XV сесія VII скликання)

Розглянувши заяву Завгороднього Руслана Миколайовича, учасника бойових дій, про звільнення від плати за перебування у дошкільному навчальному закладі №6 його сина Завгороднього Артема Руслановича, 2014 року народження, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п.5 «Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників бойових дій (АТО), які перебувають у комунальних дошкільних навчальних закладах», виклавши в такій редакції:

«Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників бойових дій, які перебувають у комунальних дошкільних навчальних закладах».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович О.П.) та з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                                          М.ГОЛУБ