Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2017                                            Богодухів                            № 368_- VIІ

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської

ради на 2015 – 2017 роки

З метою створення належних умов для розвитку фізичної культури і спорту, сприяння зміцненню здоров’я населення, утримання спортивних споруд у належному стані, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015-2017 роки, а саме:

у Розділ VI «Обсяги та джерела фінансування» до пункту 3 «Обсяг фінансування» у розмірі 70 тис.грн., в «Очікувані результати»:

- спортивно-військова гра «Зірниця – 15 тис.грн.;

- міська волейбольна команда «Рись» — 20 тис.грн.;

- міська баскетбольна команда «Фратрія» — 10 тис.грн.;

- дитячо-юнацька спортивна школа, відділення боксу, для проведення турніру – 15 тис.грн.;

- проведення та фінансування змагань, турнірів, чемпіонатів з олімпійських та неолімпійських видів спорту серед учнівської молоді, придбання спортивного інвентарю, нагородної атрибутики (кубків, грамот, медалей) – 10 тис.грн.

2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання Програми.

3. Централізованій бухгалтерії Богодухівської міської ради врахувати обсяги фінансування щодо забезпечення заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                  підписано                    М.ГОЛУБ

до рішення  міської ради

від 27.02 2015  №2132-VІ

(LII сесія VI скликання)

Від 24.01.2017 №368-VІІ

(зі змінами)

І. Назва програми.

Програма розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки.

ІІ. Підстави для прийняття рішення про розробку Програми:

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закони України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю».

Державна молодіжна політика в Україні є пріоритетним та специфічним напрямом діяльності держави і здійснюється в інтересах сім’ї, молоді, суспільства та держави в цілому.

Основними причинами, що зумовлюють прийняття даної програми є підвищення ролі молоді в створенні належних умов для культурного та фізичного розвитку молодих громадян; проведення заходів по профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганді здорового способу життя.Тому виникає необхідність у створенні умов для розбудови спортивних споруд, таких як дитячі ігрові майданчики, стадіони, спортивні площадки тощо.

ІІІ. Мета Програми:

Пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом. Розбудова спортивної  інфраструктури на території Богодухівської міської ради.

IV. Виконавці Програми:

Виконком Богодухівської міської ради.

Основні програмні заходи:

• популяризація здорового способу життя, розвитку різних видів спорту;
  • залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом;
  • організація дозвілля молоді з метою профілактики негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкоголю та наркотичних препаратів;
  • сприяння розвитку волонтерського руху серед шкільної молоді;
  • підготовка спортсменів до участі в міських змаганнях в індивідуальних і командних видах спорту;
  • участь у районних та обласних змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, тенісу;
  • облаштування спортивних майданчиків разом з громадою;
  •  утримання спортивних споруд у належному стані.

VІ. Обсяги та джерела фінансування:

Фінансування Програми здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті, спонсорських надходжень та інших джерел, не заборонених діючим законодавством.

№ з/п Рік Обсяг фінансування Очікувані результати
1. 2015 80000грн. в т.ч (50000грн. субвенція районному бюджету,

30000грн.)Ремонт  підпірної стіни стадіону,

Спортивні майданчики2.2016В межах фінансуванняСпортивні майданчики .

Спортивно – військова гра «ЗІРНИЦЯ»3.2017 (70 000 грн.)Спортивно-військова гра «Зірниця».

Міська волейбольна команда «Рись».

Міська баскетбольна команда «Фратрія».

Дитячо-юнацька спортивна школа, відділення боксу, для проведення турніру.

Проведення та фінансування змагань, турнірів, чемпіонатів з Олімпійських та не олімпійських видів спорту серед учнівської молоді, придбання спортивного інвентарю, нагородної атрибутики (кубків, грамот, медалей)

Термін реалізації Програми до 31 грудня 2017 року.

VІІ. Очікувані результати.

Реалізація даної Програми дасть змогу залучати більшу чисельність молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, організовувати змістовне дозвілля для молоді, що призведе до зменшення правопорушень, розвитку інтелектуальних та фізичних якостей молодих людей, які проживають на території Богодухівської міської ради; розбудовувати спортивну інфраструктуру; зміцнить матеріально-технічну базу даної галузі.

VІІІ.  Координація і контроль за виконанням Програми.

Координацію роботи і контроль за виконанням даної Програми здійснює заступник міського голови  Мальована О.А. та постійна комісія Богодухівської міської  ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення (Рогинська Л.І.).

Секретар ради                                підписано                          З.Зіньковська