Про внесення змін до Програми благоустрою міста Богодухова на 2017 рік

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2017                                       Богодухів                           № _370- VIІ

Про затвердження   Програми  благоустрою міста Богодухова на 2017 рік

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити   Програму благоустрою міста Богодухова на 2017 рік (далі — Програму), що додається.

2. Фінансування Програми здійснювати в межах затверджених асигнувань на бюджетний рік та інших джерел не заборонених законодавством..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)

Міський голова        підписано                        М.ГОЛУБ

Затверджено

рішенням міської ради

від 24.01.2017 року №370- VIІ

(XV сесія VII скликання)

П Р О Г Р А М А

з благоустрою міста Богодухова на 2017 рік

Загальні положення.

Питання по благоустрою міста Богодухова є надзвичайно актуальним , що зумовлено характеристиками умов життя громадян міста. Приведення  території міста в належний стан, дотримання санітарно-гігієнічних норм, проведення комплексного благоустрою міста – є основним завданням міської ради.

Мета програми.

Метою Програми є розроблення заходів, спрямованих на проведення комплексу робіт з інженерного захисту, розчищення, озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно – правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюється на території міста для раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Програми розрахована на один рік. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів, передбачених в загальному та спеціальному  фондах бюджету міста  на 2017 рік.

Основні завдання Програми.

Основним завданням Програми є:

• організація забезпечення на території міста чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях;
  • організація місць відпочинку для населення;
  • затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради;
  • залучення на договірних засадах коштів і матеріально-технічних ресурсів юридичних і фізичних осіб для здійснення заходів з благоустрою населених пунктів Богодухівської міської ради;
  • здійснення контролю за станом благоустрою та утриманням територій, інженерних споруд та об’єктів, підприємств, установ та організацій, їх озелененням, охороною зелених насаджень;
  • визначення місць стоянок транспортних засобах на об’єктах благоустрою населених пунктів Богодухівської міської ради, графіку роботи кладовища, зовнішнього освітлення та санітарного очищення території, термінів проведення робіт з утримання, реконструкції та  капітального ремонту об’єктів благоустрою.

Основні заходи, щодо реалізації Програми

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

Вартість, тис.грн.

Термін виконан-ня

1. Заробітна плата з нарахуванням КП «Богодухівжитло» 1933,0 Протягом 2017 року
2. Будівництво, ремонт асфальтового покриття площ, вулиць, доріг, прибудинкових територій,  проїздів, алей, бульварів, тротуарів, пішохідних зон і доріжок та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

1500,0

Квітень -грудень 2017 р.

3. Технічне забезпечення озеленення території міста (паливно-мастильні матеріали, інвентар)

Виконавчий

комітет,

30,0

Березень -листопад 2017 р.

4. Утримання зелених насаджень (відновлення газонів, квітників)

150,0

Квітень-жовтень

5. Організація санітарного очищення території міста :-         вивіз твердих побутових відходів (негабаритні)-         видалення рідких відходів