Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

02.03.2016                                            Богодухів                                         99- VIІ

З метою вшанування громадян, які внесли значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста Богодухова, піднесення його статусу, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова», а саме у склад комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова», виклавши його в такій редакції:

Голуб Микола Вікторович

-  Богодухівський міський голова, голова Комісії

Мальована Ольга Анатоліївна

- заступник Богодухівського міського голови, заступник голови Комісії

Терещенко Любов Павлівна

-   депутат Богодухівської міської ради

Літошко Віктор Петрович

-  голова Богодухівської районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» (за згодою)

Волошко Алла Миколаївна

-  начальник сектора культури Богодухівської райдержадміністрації (за згодою)

Мороз Любов Леонтіївна

- голова Богодухівської міської ради Організації ветеранів України (за згодою)

Пушкар Микола Борисович

-  Почесний  громадянин  міста Богодухова, депутат Харківської обласної ради (за згодою)

Векленко Віталій Іванович

-  депутат Богодухівської міської ради, голова постійні депутатські комісії з питань  регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування

Чуйко Євгеній Борисович

-  Богодухівський міський голова у 2002-2006 роках (за згодою)

2. Вважати таким, що втратив чинність склад комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова» рішення міської ради від 22.02.2013 № 1203-VI «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова» (XXIX сесія VI скликання).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.) та з питань  регламенту, законності,    депутатської діяльності та етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                         М.ГОЛУБ