Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова», затвердженого рішенням міської ради від 22.02.2013 № 1203-VI (XXIX сесія VI скликання)

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІIІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

26.07.2013                                           Богодухів                                     № 1401- VI

Про внесення змін до Положення про звання

«Почесний громадянин міста Богодухова»,

затвердженого рішенням міської ради від 22.02.2013 № 1203-VI

(XXIX сесія VI скликання)

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до Положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова» (далі – Положення), затвердженого рішенням міської ради від 22.02.2013 № 1203-VI (XXIX сесія VI скликання), такі зміни:

- у тексті Положення слова «нагрудна стрічка Почесного громадянина міста Богодухова» замінити на слова «нагрудний знак «Почесний громадянин міста Богодухова» у всіх відмінках;

- у пункті 3) розділу 5 Положення опис нагрудної стрічки Почесного громадянина міста Богодухова замінити на опис нагрудного знака «Почесний громадянин міста Богодухова».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.) та з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                                                                                    Н.ОЛЕКСЕНКО