Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання)

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2017                                                 Богодухів                                          №364-VII

Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання)

Відповідно до пункту 10.3 статті 10 та підпункту 266.4.2 статті 266 Податкового кодексу України, зі змінами, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від  09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання), а саме:

1) доповнити підпункт 3.2 пункту 3 новими підпунктами «и», «і» такого змісту:

«и) об’єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об’єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність;»

«і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг»;

2) пункт 6 викласти в новій редакції:

«6. Ставка податку

6.1. Ставки податку у відсотках розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування становлять:

0,25

-для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності   фізичних осіб;

0,05

-для об’єктів виробничої діяльності (виробничі корпуси, цехи, складські приміщення) та будівель і споруд, призначених для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності (сараї, гаражі, майстерні,навіси, тощо), що перебувають у власності фізичних осіб

0,5

-для інших об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.»

2. Звернути увагу, що відповідно до розділу  II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791, до цього рішення  не застосовуються вимоги підпункту 4.1.9 пункту 4.1 та пункту 4.5 статті 4, підпункту 12.3.4 пункту 12.3, підпункту 12.4.3 пункту 12.4 та пункту 12.5 статті 12 Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. Це рішення набуває чинності з 1 січня 2017 року.

4. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.).

Міський голова                                   підписано                          М.ГОЛУБ