Про внесення змін до Положення про плату за землю,

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2017                                                     Богодухів                                  № 363_-VІI

Про внесення змін до Положення про плату за землю, затвердженого рішенням Богодухівської міської  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання)

Відповідно до пункту 10.2 статті 10, статті 274,  статті 277 Податкового кодексу України, зі змінами, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Положення про плату за землю, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання), а саме:

внести зміни в додаток 1 до Положення, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Звернути увагу, що відповідно до розділу  II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791, до цього рішення  не застосовуються вимоги підпункту 4.1.9 пункту 4.1 та пункту 4.5 статті 4, підпункту 12.3.4 пункту 12.3, підпункту 12.4.3 пункту 12.4 та пункту 12.5 статті 12 Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. Це рішення набирає чинності  з 1 січня 2017 року.

4. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.).

Міський голова                                 підписано                            М.ГОЛУБ

до  рішення

Богодухівської міської ради

24.01.2017  №  363-VII