Про внесення змін до Положення про надання інвалідам по зору I групи

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLIX СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

07.11. 2014                                              Богодухів                              № 2022- VІ

Про внесення змін до Положення про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива, затвердженого рішенням міської ради від 22.02. 2013 №1204- VІ (XXIX сесія VІ скликання)

У зв’язку зі змінами в чинному законодавстві, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Пункт 4. Положення про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива, затвердженого рішенням міської ради від 22.02. 2013 №1204- VІ (XXIX сесія VІ скликання) викласти в такій редакції:

«4. Знижка надається:

- відповідно до соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги, установлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»;

-  а також в межах норм, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.) та з питань соціального захисту населення (заступник голови Солошенко П.В.).

Міський голова                                            Н.ОЛЕКСЕНКО