Про внесення змін до Плану

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LVII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

10.07.2015                                              Богодухів                               № 2207 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня  2014 року № 2053-VІ (L сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня 2015   2053-VІ  (L сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

Вид проекту регуляторного акта Назва проекту регуляторного акта Ціль

прийняття

Строк підготовки Відповідальні за розробку

3. Рішення міської ради

Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації, затверджених рішенням міської ради від 18.01.2013 № 1173-VI (XX затвердженого рішенням міської ради від31.01.2014 №1701-VI (XLсесія VI скликання) сесія  VI скликання)

Запобігання порушень у роботі очисних споруд,  підвищення  ефективності  їх  експлуатації  та  забезпечення  охорони навколишнього  природного  середовища  від   забруднення  3 квартал Коваленко І.В.,

Слєсарєв В.В.

4. Рішення міської ради

Про внесення змін до Порядку утримання кладовищ на території Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від31.01.2014 №1701-VI (XLсесія VI скликання)

Розроблення механізму резервування (бронювання) місць на кладовищі 3 квартал Коваленко І.В.

5. Рішення міської ради Про внесення змін до Положення про порядок

розміщення телекомунікаційних мереж,

мереж зв’язку, іншого слабкострумового

обладнання в житлових будинках та  інших

об’єктах комунальної власності територіальної

громади міста Богодухова затвердженого рішенням міської ради від 26.09.2014 №1970-VI (XLVIIIсесія VI скликання)

Удосконалення порядку погодження розміщення та надання в користування місць для прокладання телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання та встановлення додаткових пристроїв в житлових будинках та інших об’єктах 3 квартал Коваленко І.В.

6.

«Про Порядок видачі дозволу на порушення об’єктів благоустрою на території міста Богодухова або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів»

Встановлення єдиної процедури видачі суб’єктам господарювання та фізичним особам дозволів на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаного з виконанням земляних та ремонтних робіт 3 квартал Коваленко І.В.

Тризна В.І.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів на офіційній сторінці Богодухівської міської ради в мережі Інтернету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

МIСЬКИЙ ГОЛОВА                                                    Н.ОЛЕКСЕНКО