Про внесення змін до Плану діяльності

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХСЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10. 2017                                              Богодухів                                  №  _673_ -VІI

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням міської ради від 30 листопада  2017 року № 304-VІI (XIII сесія VІI скликання)

На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІI скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням міської ради від 30 листопада  2017 року № 304-VІI (XIII сесія VІI скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

Вид проекту регуляторного акта

Назва проекту регуляторного акта

Ціль прийняттяСтрок підготовкиВідповідальні  за розроблення проекту регуляторного акта

234565Рішення виконавчого комітету міської ради

«Про затвердження КП «Богодухівжитло» тарифів на ритуальні послуги»

Приведення тарифів на ритуальні послуги до рівня економічно обґрунтованих витрат

4 квартал 2017 року

Ворвуль В.В.

Моргун Л.М.,

Перепелиця М.І.

Дубинка С.М.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів на веб-порталі міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування(голова Векленко В.І)

Міський голова                           оригінал підписано                   М.ГОЛУБ