Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLV СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

04.07.2014                                              Богодухів                               № 1873 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням міської ради від 13 грудня  2013 року № 1637-VІ (XXXVIII  сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням міської ради від 13 грудня 2013 року № 1637-VІ (XXXVIII сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

№з/п Вид проекту регуляторного акта Назва проекту регуляторного акта Цільприйняття Строк підготовки Відповідальні за розроблення регуляторного акта

2 3 4 5 6
11. Рішення міської ради Про внесення змін до  Правил розміщення зовнішньої реклами на території Богодухівської міської ради, затверджених рішенням міської ради від 27.09.2013№ 1488 — VI   (XXXVI сесія            VIскликання)

Необхідність визначення площі місця розташування рекламного засобу  при розрахунках плати за тимчасове  користування місцями відповідно до п.32 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 29 грудня 2003 р. № 2067:

3 квартал 2014 р.  Моргун Л.М.
12 Рішення міської ради

Порядок надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель i спорудна території  )

Упорядкування видачі земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва 3 квартал 2014 р.  Лобойко В.М..
13. Рішення міської ради

Про внесення  змін до рішення міської ради від 16.08.2013 № 1446 «Про затвердження розмірів орендної плати на території Богодухівської міської ради» (XXXIVсесія VI скликання)

Доповнення переліку земельних ділянок за їх  цільовим призначенням

3 квартал 2014 р. Дереведмедь Т.В.Моргун Л.М.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів в ЗМІ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Мiський голова                                                    Н.ОЛЕКСЕНКО