Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

31.01.2014                                 Богодухів               № 1700 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням міської ради від 13 грудня  2013 року № 1637-VІ (XXXVIII  сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням міської ради від 13 грудня 2013 року № 1637-VІ (XXXVIII сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

Вид проекту регуляторного акта Назва проекту регуляторного акта

Ціль

прийняття

Строк підготовки Відповідальні за розроблення регуляторного акта

7.

Рішення міської ради

Про затвердження Положення про ритуальну службу та Порядку утримання кладовищ на території Богодухівської міської ради

Врегулювання правових відносин, між органами місцевої влади та ритуальною службою, суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг 1 квартал 2014 р.

Коваленко І.В.

Моргун Л.М.

Тризна В.І.

Ярошенко Н.М.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів в ЗМІ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                        Н.ОЛЕКСЕНКО