Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2013                                              Богодухів                                   № 1446 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, затвердженого рішенням міської ради від 14 грудня  2013 року № 1082-VІ (XXVI  сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, затвердженого рішенням міської ради від 14 грудня 2012 року № 1082-VІ (XXVI сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

Вид проекту регуляторного акта Назва проекту регуляторного акта

Ціль

прийняття

Строк підготовки Відповідальні за розроблення регуляторного акта

Рішення міської ради

Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 14.12.2012 №1083-VI (XXVI сесія VI скликання)

Приведення механізму присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості у місті Богодухові  до норм чинного законодавства та забезпечення реалізації прав фізичних та юридичних осіб

4 квартал 2013 р.

Коваленко І.В.,

Моргун Л.М.

Рішення міської ради

Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Богодухова

Визначення порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади з метою запобігання порушенням земельного законодавства, своєчасного їх виявлення та усунення

4 квартал 2013 р

Зіньковська З.М.,

Моргун Л.М.

2. Доручити секретарю міської ради Зіньковській З.М. здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів в ЗМІ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.)

Міський голова                                           Н. ОЛЕКСЕНКО