Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

11.09.2015                                        Богодухів                               № 2240 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня  2014 року № 2053-VІ (L сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня 2015   2053-VІ         (L сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

з/пВид проекту регуляторного актаНазва проекту регуляторного актаЦіль

прийняттяСтрок підготовкиВідповідальні за розробку

1

234567.Рішення міської ради«Про затвердження Порядку організації здійснення державно – приватного партнерства щодо об’єктів комунальної власності Богодухівської міської ради Харківської області »

В результаті прийняття рішення застосування державно-приватного партнерства дозволить активізувати інвестиційну діяльність;  прискорити реалізацію капіталомістких інвестиційних проектів, забезпечити ефективне   зобов’язання сторін, в тому числі обсяг і форми фінансової участі державного та приватного партнерів у здійсненні зазначеного партнерства; покращити управління та використання об’єктами комунальної власності,  дозволить суттєву економію фінансових ресурсів місцевого бюджету, оптимізує розподіл ризиків при здійсненні ДПП, підвищить ефективність інфраструктури місцевого господарства, сприятиме збереженню та створенню нових робочих місць.

3 квартал

Моргун Л.М.

Тризна В.І.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів на офіційній сторінці Богодухівської міської ради в мережі Інтернету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Мiський голова                                                    Н.ОЛЕКСЕНКО