Про внесення змін до Плану діяльності в підготовці проектів регуляторних актів на 2017рік

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

22.09.2017                                                 Богодухів                                            №  609-VІI

Про внесення  змін до Плану діяльності в підготовці проектів

регуляторних  актів на  2017рік ,затвердженого  рішенням

Богодухівської міської  ради  від30.11. 2016р. № 304- VII

(ХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ)

Керуючись  Законами  України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності,   “Про місцеве самоврядування в України”, Регламентом роботи Богодухівської  міської  ради VII- скликання, міська  рада -

ВИРІШИЛА:

1. Внести  доповнення до  Плану  діяльності в підготовці проектів регуляторних  актів на  2017р.затвердженого  рішення Богодухівської міської  ради від 30.11. 2016р. №304 –VII (XIII- сесія VII- скликання), доповнити  його п.5 такого  змісту:

№з/п ВидПроекту

регуляторного

акту

Назва  проекту регуляторного                        акта Ціль  прийняття Строкпідготовки Відповідальністьза розроблення

Проекту регуляторного акту

1           2                      3                  4         5            6
5. Рішення  міської ради Про затвердження Положення про  порядок присвоєння  поштових  адрес на  території Богодухівської  міської ради Встановлення відповідно  до  чинного законодавства України чіткого  та  зрозумілого  порядку присвоєння  поштових  адрес на  території Богодухівської  міської  ради 4-квартал 2017року  Ворвуль В.В.Перепелиця М.І.

2. Доручити заступнику  міської  ради Ворвулю  В.В. направити до  Державної  регуляторної  служби України аналіз  регуляторного впливу регуляторного акту.

3. Контроль за  виконанням рішення  покласти на постійну депутатську комісію з  питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської  діяльності, етики та  взаємодії з  органами місцевого самоврядування ( голова Векленко В.І.)

Міський  голова                                                            М.В. ГОЛУБ