Про внесення змін до Плану

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIIСЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                              Богодухів                               № 270 -VІI

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2015 № 24-VІI (IIсесія VІI скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VIІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2015 №24-VІI(IIсесія VІI скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

Вид проекту регуляторного акта

Назва проекту регуляторного акта

Ціль прийняття

Строк підготовки

Відповідальні  за розроблення проекту регуляторного акта

Рішення міської ради

Положення про порядок  організації та продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах)

Встановлення відповідно до чинного законодавства України чіткого механізму продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфікцію, емфітевзису) на конкурентних засадах

IV кварт. 2016 року

Лобойко В.М.

Моргун Л.М.

Дереведмедь Т.В.

Перепелиця Д.М.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів, з дня його прийняття, на веб-порталі Богодухівської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами   місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Мiський голова            підписано                                        М.ГОЛУБ