Про внесення змін до міської Програми охорони навколишнього середовища

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХIII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

22.02.2019                                     Богодухів                                  № 1198- VІI

Про внесення змін до міської Програми охорони

навколишнього природного середовища

міста Богодухова на 2018-2020 роки

Розглянувши лист Назаренка Ю.М. в.о.начальника КП «Богодухіввода» від 14.02.2019 №62 щодо внесення змін до Програми, з метою забезпечення безаварійного пропуску дощових паводків, льодоходу та весняної повені на території Богодухівської міської ради у 2019 році, керуючись статтею  15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до міської Програми охорони навколишнього природного середовища міста Богодухова на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 15.12.2017 №706-VII (XXII сесія VII скликання), а саме: пункт 1 розділу 5 «Заходи з реалізації Програми» доповнити абзацем:

– обслуговуванням та доглядом за водовідвідними каналами, водопровідними і водопропускними спорудами.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)

Міський голова                оригінал підписано                     М.ГОЛУБ