Про включення до переліку земельних ділянок

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXV позачергова СЕСІЯ I СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

25.04.2018                                       Богодухів                                  № 877-VІI                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Про включення до  переліку земельних ділянок,  земельної ділянки право оренди, на яку може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, розташованої у місті Богодухові по вулиці Привокзальна Слобідка.

Відповідно до статей 12,122,123,134,135,136,137,138 Земельного кодексу України, наказу Мінагрополітики України від 25.09.2012 року № 579 «Про затвердження Порядку закупівлі послуг виконання робіт із землеустрою,оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 року за № 1655/21967, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити до  переліку  земельних ділянок земельну ділянку,  право оренди, на яку може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Привокзальна Слобідка Харківської області   для   підприємницької діяльності, орієнтовною площею 1,8 га.

2.  З метою підготовки лотів  для проведення  торгів у формі аукціону,на право оренди земельної ділянки доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки , розташованої  в місті Богодухові по вулиці Привокзальна Слобідка .

3. Всі витрати пов’язані з проведенням земельних торгів у формі аукціону покласти на переможця  аукціону.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.) та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Каменський Ю.О.).

Міський голова                                  оригінал підписано                               М.ГОЛУБ