БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV  СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2016                               Богодухів                                     № 365-VІI

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №149-VIІ «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухів» (перший пусковий комплекс)»

На виконання рішення V сесії Харківської обласної ради VII скликання від 23.06.16  №198-VIІ, розглянувши листи заступника директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Норчака В.І. від 20.01.2017 № 01-36/94 та № 01-36/95 «Щодо скасування рішень», Богодухівська   міська   рада   провела  детальний аналіз доцільності  прийняття  Комплексу по управлінню комунальними відходами. В ході роботи комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухів (перший пусковий комплекс)», далі Комплекс, з’ясовано, що потужність Комплексу з переробки твердих побутових відходів занадто велика для кількості ТПВ, що вивозяться з території міської ради.

Враховуючи розрахунки начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М., рекомендації голів постійних депутатських комісій міської ради, а також підвищення заробітної плати та плати за енергоносії, а також те, що ¼ коштів міського бюджету направлена на утримання закладів дошкільної освіти та культури, міський бюджет не має змоги надавати фінансування для забезпечення та обслуговування роботи Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Богодухів, на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №149 «Про надання згоди на прийняття до

комунальної власності територіальної громади міста Богодухова першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Богодухів» (перший пусковий комплекс)».

2.Повідомити Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації та Харківську обласну раду про прийняте рішення.

1. Доручити міському голові звернулись до Богодухівської районної ради щодо внесення на розгляд сесії районної ради питання щодо надання згоди на прийняття Комплексу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району.
  2. Доручити комісії з прийому передачі відповідної документації по Комплексу скласти акт приймання-передачі документації вищезазначеного Комплексу до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної  державної адміністрації.
  3. Контролі) за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                    підписано                       М.ГОЛУБ