Про визначення виконавця послуги

Переглядiв: 112

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

19.03.2015                                    Богодухів                                   № 45

 

Про визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, ремонтних, великогабаритних), що утворюються на території населених пунктів Богодухівської міської ради 

Розглянувши протокол № 3 комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів від 26.02.2014 р.,  з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Богодухові та відповідно до підпункту 6 пункту а) частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити протокол  комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів від 10.03.2015 р. №3.

2. Визначити виконавцем послуги з вивезення твердих, ремонтних, великогабаритних відходів,  що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради,  переможця конкурсу  - КП «Богодухівжитло».

3. Доручити заступнику міського голови Коваленку І.В. укласти договір на надання послуг з вивезення твердих, ремонтних, великогабаритних відходів,  що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради, з КП «Богодухівжитло» терміном на один рік.

4. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на  заступника міського голови Коваленко І.В.

 

Міський голова                                                     Н.ОЛЕКСЕНКО