Про визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів

Переглядiв: 310
                  УКРАЇНА
             БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА
               ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
             В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
                 Р І Ш Е Н Н Я
 
       04.03.2014                Богодухів           № 53

 

Про визначення виконавця послуги

 з вивезення побутових відходів (твердих,

ремонтних, великогабаритних),

що утворюються на території населених

 пунктів Богодухівської міської ради  

 

Відповідно до пп.6 п. а) ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, розглянувши протокол №3 конкурсної комісії з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, ремонтних, великогабаритних), що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради  від 26.02.2014 р. та з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Богодухові виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол конкурсної комісії з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, ремонтних, великогабаритних), що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради  від 26.02.2014 р. № 3.

2. Визначити КП «Богодухівжитло» виконавцем послуги з вивезення побутових відходів (твердих, ремонтних, великогабаритних), що утворюються на території населених пунктів Богодухівської міської ради.

3. Доручити заступнику міського голови Коваленку І.В. укласти договір з виконавцем послуги з вивезення побутових відходів (твердих, ремонтних, великогабаритних) з КП «Богодухівжитло» терміном на один рік.

4. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на  виконавчий комітет міської ради

Міський голова                                                     Н.ОЛЕКСЕНКО