Про визначення виконавця послуги

Переглядiв: 101

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                            В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 19.03.2015                                    Богодухів                                   № 46

 

Про визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Богодухівської міської ради 

 

Розглянувши протокол № 2 комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів від 10.03.2015 р., з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Богодухові та відповідно до підпункту 6 пункту а) частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити протокол  комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів від 10.03.2015 р. №2.

2. Визначити виконавцем послуги з вивезення рідких побутових відходів, що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради, з переможцем конкурсу -  КП «Богодухіввода».

3. Доручити заступнику міського голови Коваленку І.В. укласти договір на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, що утворюються на території населених  пунктів Богодухівської міської ради,   з КП «Богодухіввода» терміном на один рік.

4. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на  заступника міського голови Коваленко І.В.

 

Міський голова                                                     Н.ОЛЕКСЕНКО