Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за I квартал 2013 року

Переглядiв: 139

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2013                    Богодухів                       № 97

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за I квартал 2013 року

Заслухавши інформацію міського голови Олексенко Н.І. про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за I квартал 2013 року,керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за I квартал 2013 року взяти до відома.

2. Виконавчому комітету, працівникам апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств виконкому міської ради продовжити роботу щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова на 2013 рік.

 

 

Міський голова                                     Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 Інформація

про підсумки виконання Програми економічного та соціального

розвитку міста Богодухова за 1 квартал 2013 року

 

       Програма соціально-економічного розвитку міста Богодухова на 2012 рік була розроблена відповідно до вимог 3У «Про місцеве самоврядування в Україні». В програмі визначено оперативні цілі та завдання соціальної та економічної політики міської влади на 2013 рік.           Програма передбачає  концентрацію ресурсів на вирішенні ключових проблем розвитку міста, реалізації економічних, соціальних і природоохоронних заходів, виконання яких забезпечувало б покращення благоустрою міста, розбудову соціальної інфраструктури міста, наповнення дохідної частини бюджету міста, збереження енергетичних ресурсів, покращення дорожньо-транспортного комплексу,  розвиток житлово-комунального господарства, розвиток підприємництва, покращення роботи дошкільних закладів, підтримку сім’ї, дітей, молоді, розвиток культури та спорту, охорону навколишнього природного середовища.

ПРОМИСЛОВІСТЬ.         Промисловими підприємствами  міста (звітуючими) реалізовано товарів, робіт і послуг  на суму 40,5 млн грн, що на 39,2 % більше рівня 2012 року.  Збільшення викликано тим, що з 2013 року почали звітувати  в районний відділ статистики ПП»Хелком» і ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор».

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. Переукладено 4 договора оренди та 3 договора користування земельних ділянок. Станом на 01.04.2013 в оренді знаходиться 202 земельних ділянки. Від оренди землі до бюджету міської ради надійшло 417,9 тис.грн проти 436,9 тис.грн в 1 кварталі 2012 року. Всього від плати за землю надійшло 480,5 тис.грн.

Від проданих земельних ділянок отримано 17,2 тис.грн, з них 7 тис.грн- від розстроченого платежу.

ТОРГОВЕЛЬНЕ, ПОБУТОВЕ ТА ТРАНСПОРТНЕ     ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ. Продовжувалось будівництво магазинів на площі Кірова. Відкрились два магазина, з них один на пл. Кірова, і одне кафе.

З метою недопущення торгівлі в не відведених місцях розглянуте питанняпро впорядкування торгівлі на території Богодухівської міської ради в місцях її стихійного виникнення та визначені місцями торгівлі на території Богодухівської міської ради лише спеціально обладнані для цього місця (приміщення магазинів, павільйонів, кіосків, барів, кафе, інших споруд оптової, роздрібної та дрібно-роздрібної торгівлі, ресторанного господарства), ринку ПХО «Богодухівський ринок» та торгівельних майданчиках ПП «Гранд» і БГКТ «Підприємець» при наявності відповідних дозвільних документів.

Здійснено аналіз собівартості міських пасажироперевезень і приведено розмір тарифу до його нормативної  собівартості  (2,50 грн  за 1 місце) для перевізників КП «Богодухівжитло та ФОП Дубонос Н.В.

На засіданні виконкому розглянуте питання про заходи щодо виявлення та припинення незаконної діяльності перевізників пасажирів. В план підготовки регуляторних актів на 2013 рік включено прийняття Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору, Правил паркування транспортних засобів та Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів.

БЛАГОУСТРІЙ. Впродовж І кварталу  2013 року продовжувалась робота щодо забезпечення безпечних і комфортних умов проживання в місті. На благоустрій міста з  міського бюджету   використано 313,2 тис.грн. загального та спеціального фондів.

Виконано паспортизацію та інвентаризацію ТПВ – 9,0 тис.грн.

2

Придбано устаткування світлофорне – 19,1 тис.грн,  4 дорожні знаки — 0,7 тис.грн.

Для підсипання доріг придбано щебінь -13,5 тис.грн, виконано посипку доріг ПСС -5,1 тис.грн.

  Підприємством розпочато  процедуру відкритих торгів щодо придбання дорожньої комунальної машини з відвалом для чищення доріг та піскорозкидувачем,

 До Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА для коригування передано робочий проект «Будівництво звалища твердих побутових відходів в м.Богодухів Харківської області». Рішенням сесії обласної ради (ХХ сесія УІ скликання) від 05 березня 2013 року № 658-УІ виділено кошти з обласного фонду охорони навколищнього середовища в сумі 950,17 тис.грн. на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу з управління комунальними відходами м.Богодухів вартістю 10,0 млн.грн.

За І квартал 2013 року з території міста вивезено 3805 куб.м. твердих побутових відходів.

Укладено 14 договорів на послуги з вивезення ТПВ в приватному секторі (всього 2228 населення та 127 – юридичні особи).

ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ. Протягом 1 кварталу  нові абоненти до водопровідної мережі не підключались, загальна кількість споживачів послуги на 01 квітня налічувала 4655, у т. ч. населення 4538, бюджетні установи 29, інші (госпрозрахункові) 88 абонентів.

Комунальним підприємством в першому кварталі 2013 р. виконано роботи:

ліквідовано 23 пориви водопровідної мережі;

відремонтовано водорозбірну колонку на вул. Котовського ;

виконано роботи по  ремонту внутрішньо- будинкових водопровідних та каналізаційних

мереж в багатоквартирних будинках;

відремонтовано 3  глибинних насоса для їх заміни в разі виходу з ладу;

виконано заміну глибинного насосу на артсвердловині ВАТ «Богодухівське», вул. Кривоносова;

проведений поточний ремонт повітродувки  на очисних спорудах по вул. Комарова;

видано  3 технічних умови на підключення до мережі та установку лічильника; Загальна  суму наданих послуг  363,00.грн.

виконано заміну водопідйомних труб на артсвердловині вул.. Кривоносова та ремонт водопідйомних труб на артсвердловині вул. Кривоносова;

встановлено засобів обліку 32 абонентам, переопломбовано водолічильники 46 абонентам.

           Реалізація послуг з водопостачання зросла в порівнянні з 1 кварталом 2012року на 0,9 тис.м3 1,9 % і склала 48,0 тис.м3. Прийнято та оброблено (в тому числі вивезених автотранспортом)  18,7 тис.куб.м стічних вод. Обсяг послуг із знешкодження (автотранспорт замовника) збільшено на 4,2 тис.м3 або 407,8 % і склав 5,6 тис.м3.

 Протягом першого картала 2013 р. КП «Богодухіввода» надано всіх комунальних послуг на суму 885,7 тис. грн., у тому числі:. водопостачання 573,8 тис. грн.,знешкодження 169,0 тис. грн., водовідведення  83,7 тис. грн., вивезення рідких  відходів 59,1 тис. грн.. Крім того від надання інших платних послуг отримано 4,5 тис.грн.

Питомі витрати електроенергії в першому кварталі 2013 року склали 2,850 кВт*год/куб.м піднятої води при затвердженій нормі 2,939 кВт*год/куб.м. та 1,862 кВт*год/куб.м прийнятих та оброблених стоків при затвердженій нормі 1,933 кВт*год/куб.м.   

3

ЖИТЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО.Налічує 109 житлових будинків, які знаходяться на балансі КП “Богодухівжитло”. Послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються 1428 абонетам. Протягом звітного періоду виконано капітальний ремонт вентиляційно-димових шахт по вул. Шевченка – 3,0 тис.грн., придбано газовий котел для квартири по вул. Чалого, в якій проживає інвалід по зору (2,6 тис.грн). З метою своєчасної підготовки будинків житлового фонду до опалювального періоду 2013-2014 р.р.,  підприємством направлено   лист   до   Богодухівського електромеханічного заводу філії  ДНВП «Об’єднання Комунар» щодо проведення обстеження димових та вентиляційних каналав будинків з видачею актів ДПО. Забезпечено укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання будинків житлового фонду підприємства.

Підприємство має значну дебіторську заборгованість по «квартплаті» (151,7 тис.грн), в звітному періоді вона зменшилась на 2,7 тис.грн або 2 %. По 3-х справах про примусове стягнення боргу із 47 виконавче провадження виконано, нових справ до суду не подавалось. Відсоток сплати за комунальні послуги за квартал  склав 101 %.

ДЕМОГРАФІЧНИЙ СТАН. Чисельність населення території Богодухівської міської ради станом на 1 квітня 2013 р. становила 17329 чол. З початку року чисельність населення зменшилась на 42 особи (народилось 43 дитини, померло 86 чол.). Сальдо міграції у січні — березні позитивне ( 1 чол.), в розрахунку на 1000 мешканців – 0,1.                                                                  

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ.Звернулося до РЦЗ стосовно працевлаштування 430 мешканців території міської ради, з них працевлаштовано 212 чол. Направлено на навчання 76 осіб, на громадські роботи 10 осіб. З них за рахунок коштів підприємста 7 осіб, за рахунок Фонду – 3 особи. На виплату заробітної плати використано коштів міського бюджету 68 грн, Фонду -68 грн., підприємств, організацій і установ -2474 грн.  Міська рада сприяла організації мобільних соціальних послуг для мешканців села Семенів Яр під лозунгом «Доступність населення до послуг служби зайнятості».

СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. Прийнято Програму підтримки учасників бойових дій на території інших держав Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки;Програму соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки та Положення про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива.

 З міського бюджету виділено на соціальний захист населення 21,2 тис. грн.,  з них на утримання ветеранської організації  - 6,3 тис. грн.,  організації воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних війн  -2 тис. грн., матеріальну допомогу 12,9 тис. грн.

ОСВІТА. Затверджена міська програма «Дошкільна освіта на 2013-2017 роки», мета якої полягає в створенні належних умов для всебічного повноцінного розвитку дітей дошкільного віку.В шести комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради станом на 01.04.2013 виховується 602 дитини. Відвідували дитячі садки в середньому  345 дітей в день (відвідуваність 58%). Протягом опалювального сезону забезпечено стабільне опалювання закладів. Вартість харчування однієї дитини на день установлена: у групах раннього віку – 7,8 грн., у групах дошкільного віку – 12,0 грн. На фінансування галузі «Освіта» з міського бюджету використано 1481,9 тис.грн.

КУЛЬТУРА І ДУХОВНІСТЬ. Прийняті: Програма забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2013-2017; Положення про звання «Почесний

4

громадянин міста Богодухова».

За сприяння міської ради організовано і проведено низку культурно-масових заходів, забезпечено нагородження, вручення призів, покладання квітів і інше:

християнське свято Водохреща на міському ставку;

святкування Дня соборності України;

урочисте вручення стипендій міської ради “Надія Богодухова” для творчої і обдарованої учнівської молоді, яка найбільше проявила себе у навчанні, мистецтві та спорті (7 стипендиатів);

прийом у міського голови учасників проекту «Познайомся з губернатором»;

масове гуляння на міській площі в день проводів масляної;

вшанування пам’яті воїнів з нагоди річниці виведення радянських військ в Афганістану;

урочистий прийом у міського голови жінок міста з нагоди 8 Березня;

вшанування працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення;

урочисте нагородження учасників районного туру «Вихователь року-2013».

Депутатами міської ради проінвестовано виготовлення до 9 травня кожному учаснику бойових дій 33 таблички на будинки «Тут живе ветеран Великої Вітчизняної війни».

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА СПОРТ.    Розроблено та затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки, основне завдання якої - це створення сприятливих умов для виступів богодухівських спортсменів на районних, обласних та інших змаганнях, для чого з міського бюджету в 2013 році передбачено виділити 20 тис.грн. Використано 4 тис.грн. Міська рада приймала участь в XVI всеукраїнських змаганнях із стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець», в яких  гран-прі виборов богодухівець.

РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ. На початку 2013 року створено офіційний веб-портал Богодухівської міської ради, структура якого дозволяє всім користувачам Інтернету знайомитись з історією міста, складом міської ради, планами діяльності, новинами, прийнятими рішеннями та брати участь в обговоренні актуальних питань. Для висвітлення питань діяльності міської ради на сторінках газети «Маяк» регулярно розміщувались матеріали з благоустрою міста, житлово-комунального господарства та інших.

БЮДЖЕТ.За підсумками І кварталу 2013 року фактичні доходи загального фонду міського бюджету з урахуванням обсягів міжбюджетних трансфертів склали  1659,9 тис.грн. або 94,4% до плану (1659,9 тис.грн.), в тому числі власні доходи загального фонду склали 629,9 тис.грн. при плані 683,6 тис. грн., недобір складає 61,7 тис.грн. або 3,7%. До міського бюджету за 1 квартал 2013 року надійшла дотація вирівнювання з Державного бюджету у сумі 269,7 тис. грн., виконання складає 100%. У порівнянні з відповідним періодом 2012 року міський бюджет отримав власних доходів загального фонду більше на 37,2 тис.грн., або на 6,4%. Податок з доходів фізичних осіб  склав 939,9 тис.грн, що  на 13,8 тис. грн. або 1,5% більше рівня 2012 року; плата за землю на 18,3 тис. грн. або 3,7% менше рівня 2012 року.

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ.   Міською радою подано для участі в обласному конкурсі міні-проектів  розвитку територіальних громад чотири міні-проекти:

1.

- «Наша оселя» -ремонт  покрівлі багатоквартирного будинку об’єднання співвласників «Левада-2011»м.Богодухів, вул.Охтирська, 27/14.

2.

- «Містечко твоєї мрії» -створення дитячого містечка в мікрорайоні Дем’янівка

3.

- «Чорнобильські дзвони» -облаштуваннятротуару  та пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобиля» гранітом, заміна лавочок, встановлення декоративної  огорожі по периметру парку

4.

- «Освітлимо вулиці разом» -освітлення  вулиць та провулків території колишнього СТОВ «Перемога».

За результатами конкурсу два проекта («Містечко твоєї мрії» та «Чорнобильські дзвони» ) будуть релізовані.

В конкурсі «Малих грантів «Добрі справи» фонду «Громадські  ініціативи»…

В рамках проекту «Конкурс малих грантів «Добрі справи», що реалізує фонд «Громадські ініціативи» за рахунок коштів, одержаних від ПАТ «Філіп Морріс Україна», переміг проект  ініціативної  групи ДНЗ № 7 «Все для дітей». На реалізацію проекту  представниками інвестора вручено морозильну камеру, кухонний і столовий посуд для закладу, проплачено за електроплиту на харчоблок і систему витяжної вентиляції.