Про виконання плану роботи виконкому

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

29.07.2014

Богодухів

Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2014 року

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2014 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. «Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2014 року» взяти до відома.

2. Членам виконавчого комітету міської ради забезпечити виконання плану роботи виконкому на ІІ півріччя 2014 року.

3. Заступникам міського голови Коваленку І.В., Рогинській Л.І. та керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. посилити контроль за виконанням прийнятих рішень.

4. Керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. в ІІ півріччі 2014 року забезпечити проведення сходок членів територіальної громади міста відповідно до графіка.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

Міський голова                                 Н.ОЛЕКСЕНКО