Про виконання Плану роботи міської ради за 2018 рік

Переглядiв: 3

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХI ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 06.12.2018                                       Богодухів                                   №  1143- VIІ

 

 Про виконання Плану роботи міської ради за 2018 рік

Відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію про виконання Плану роботи міської ради за 2018 рік прийняти до відома (додається).

2.Рішення міської ради від 15.12.2017 № 703- VII «Про затвердження Плану роботи міської ради на 2018 рік» вважати виконаним.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                           оригінал підписано                                          М. ГОЛУБ

Додаток

                                                                               до рішення міської ради

                                                                               06.12.2018 № 1143-VII

(ХХХІ позачергова сесія VII скликання)

 

Інформація

про виконання Плану роботи міської ради за 2018 рік

 

Рішенням Богодухівської  міської ради від 15.12.2017 № 703- VII (ХХІІ сесія VII скликання) був затверджений План роботи міської ради на 2018 рік. До плану  були включені питання по розгляду проектів міських програм, місцевого бюджету, заслуховування інформації про хід виконання тієї чи іншої програми, роботи Семеноярського клубу,  окремих питань роботи комунальних підприємств.. Також були заплановані терміни виконання цих заходів протягом року та визначені відповідальні.

На засіданнях постійних комісій міської ради розглядалися проекти рішень, звернення громадян, питання, подані підприємствами, організаціями та ОСББ міста з подальшим винесенням їх на розгляд сесії.

Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у Богодухівській міській раді працює шість постійних депутатських комісії ради, а саме:

Засідання постійних комісій відбувались відповідно до запланованого графіку або скликались за необхідності.

Усі сесії організовувались та проводились у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Богодухівської міської ради, затвердженим рішенням Богодухівської міської ради  від 11.12.2015 № 21-VII (2 сесія  VII скликання) зі змінами затвердженими рішенням міської ради від 02.03.2016 №93- VII (4 сесія VII скликання) .Відповідно до чинного законодавства України всі проекти рішень попередньо були опубліковані на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради. Також опубліковувались, у визначені чинним законодавством терміни,   рішення міської ради. В день проведення пленарного засідання оприлюднювались результати поіменного голосування депутатів міської ради.За звітній період було проведено та підготовлено  11 пленарних засідань та 27 засідань постійних депутатських комісій. Прийнято 386рішень міської ради,  Найбільша кількість рішень, що розглядалися на сесіях – земельні питання, містобудування та архітектури ( 347 рішень), питання фінансового характеру ( 18рішень), житлово-комунальні питання (15  рішення), питання розвитку економіки, стратегії розвитку та інвестицій (_11рішень). Депутатами було запропоновано проектів рішень — 5, із яких прийнято — 3. На сесіях міської ради розглядалися депутатські запити та звернення, по яким приймалися відповідні рішення.Усі прийняті на сесіях рішення та документи упорядковані належним чином. Важливим напрямком у роботі міської ради є прийняття міських програм. Наявність програм, перш за все, дає можливість у міському бюджеті передбачити кошти на їх реалізацію. Крім того, це документи, які дають можливість розробити заходи для вирішення економічних, соціальних, житлово-комунальних та інших проблем. Після кожної сесії  секретарем міської ради   копії рішень,  надаються фізичним та юридичним особам,  структурним підрозділам міської ради.   Також протягом року надавалися копії рішень сесії до     департаменту  захисту економіки Національної поліції України, Служби Безпеки України,   Згідно чинного законодавства надавалися відповіді на депутатські звернення     та на звернення громадян міста. Було організовано та проведено громадські слухання   тему  «Затвердження детальних планів територій міста Богодухова, оформлювались відповідні матеріали та протоколи з підготовки та проведення громадських слухань.

Міською радою протягом року проводились заходи з питань добровільного об’єднання територіальних громад  .

 

З метою забезпечення відкритості та прозорості міської ради, виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті  Богодухівської міської ради знаходяться всі рішення міської ради, оголошення стосовно дати, часу та місця проведення засідань сесії, розпорядження міського голови стосовно скликання сесії. Також ефективним методом роботи з депутатами міської ради є спілкування електронною поштою та вайбером  що дає змогу депутатам заздалегідь ознайомитися з проектами порядку денного, проектами рішень та іншими матеріалами до засідання постійних комісій та пленарного засідання.

Згідно регламенту Богодухівської міської ради на сайті розміщаються проекти рішень міської ради   Таким чином будь-який мешканець міста має змогу ознайомитися з проектами рішень, Програм, Положень, регуляторних актів, та надати свої пропозиції чи зауваження.

Проводилися засідання школи правової освіти  для  депутатів міської ради, квартальних , мешканців міста.

Відповідно до проведеного аналізу відвідування 11 пленарного засідання сесій міської ради депутатами виявлено   лідерів, що відзначились високою депутатською дисципліною (Галас В.Л.,Говоруха В.М.,Григорович П.О.,Журба Ю.О., мороз Б.В.,Невинна В.І., Омельченко А.О.,Рогинська Л.І.,Якуба Т.В.) ,які за звітний період по одному пропуску зробили  з поважних причин. Заплановані питання Плану роботи міської ради на 2018 рік в основному виконано, крім двох не було протягом року заслухано  у вересні «Про хід виконання програми благоустрою за 9 місяців та про хід виконання Програми підтримки організації громадських робіт з благоустрою та озеленення території міста Богодухова» Розгляд цього питання планується включии в план роботи міської ради 2019 року, термін його виконання – 1 квартал.

Щодо роботи з виборцями – слід зазначити недостатню роботу. Зокрема, жоден депутат не звітував перед виборцями про свою роботу. Робота депутата обмежувалась тільки особистим прийомом громадян. Тому за підсумками року не було можливості зробити аналіз та узагальнити звернення або скарги, які поступали від громадян до депутатів.

Підсумовуючи роботу міської ради за 2018 рік можна відмітити, що вона була злагодженою, пріоритетом завжди, навіть у суперечках, дебатах ставали конструктивні рішення. Робота кожного депутата була направлена в цілому на реалізацію спільно виробленої програми розвитку нашого міста.

 

 

Секретар міської ради                                       оригінал підписано                   Зіньковська З.