Про виключення з переліку

Переглядiв: 16

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХIІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

20.10.2016                                          Богодухів                            № 263-VII

 

Про виключення з переліку обєктів комунальної власності одноповерхових жилих будинків, що знаходяться на балансі КП «Богодухівжитло»

Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 03.10.2016 № 449/1 про надання дозволу на зняття з балансу підприємства одноповерхових жилих будинків, квартири, які безоплатно передані громадянам у власність, згідно з Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, враховуючи подальшу недоцільність та неефективність обслуговування таких будинків, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Виключити з переліку обєктів комунальної власності одноповерхові жилі будинки, квартири якихналежать громадянам на підставі свідоцтв про власність на житло за адресами:

- м.Богодухів, вул.Григорія Сковороди, 1;

- м.Богодухів, Горького, 15.

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі підприємства, привести у відповідність враховуючи це рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

Міський голова                                         М.ГОЛУБ