Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

26.05.2016                                          Богодухів                            № 158-VII

Про виключення з переліку обєктів комунальної власності одноповерхових жилих будинків, що знаходяться на балансі КП «Богодухівжитло»

Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 18.05.2016 № 246 про надання дозволу на зняття з балансу підприємства одноповерхових жилих будинків, які безоплатно передані громадянам у власність, згідно з Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Виключити з переліку об’єктів комунальної власності одноповерхові жилі будинки, які належать громадянам на підставі свідоцтв про власність на житло. (Перелік жилих будинків додається).

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі підприємства, привести у відповідність враховуючи це рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                       М.ГОЛУБ

Додаток до рішення

від 26.05.2016 року № 158_- VIІ

(VII сесія VII скликання)

ПЕРЕЛІК

одноповерхових жилих будинків, які безоплатно передані

громадянам у власність, згідно з Законом України

“Про приватизацію державного житлового фонду”

1.  Кв.кв.1, 2, 3, 4 вул.Грайворонська, 39;
  2.  Кв.кв.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 вул.Троїцька, 26;
  3.  Кв.кв.1, 2, 3, 4 вул.Катукова, 17А;
  4.  Кв.кв.1, 2, 3 вул.Катукова, 10А.

Секретар міської ради                                             З.Зіньковська