Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності

Переглядiв: 34

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

20.10.2017                                      Богодухів                            № 674-VII

 

Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності житлових будинків за адресами: м.Богодухів, вул.Чернієнка, 5, вул.Троїцька, 14, що знаходяться на балансі КП «Богодухівжитло»

 

Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 27.09.2017 № 380 про надання дозволу на зняття з балансу підприємства житлових будинків за адресами: м.Богодухів, вул.Чернієнка, 5, вул.Троїцька, 14, які передані у власність громадянам (вул.Чернієнка, 5, кв.1, 2, вул.Троїцька, 14, кв.1) та продані юридичній особі (вул.Троїцька, 14, кв.2, 3), згідно з Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, враховуючи подальшу недоцільність та неефективність обслуговування таких будинків, Положенням про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради 23.05.2014 №1847-VI (XLIV сесія VI скликання), керуючись підпунктом 30) пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Виключити з переліку об’єктів комунальної власності житлові будинки за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14 (квартири 1, 2, 3) та вул.Чернієнка, 5 (квартири 1, 2).

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі підприємства, привести у відповідність враховуючи це рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

Міський голова                                         М.ГОЛУБ