Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIIІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

30.11.2016                                          Богодухів                            № 303-VII

Про виключення з переліку обєктів комунальної власності одноповерхових жилих будинків, що знаходяться на балансі КП «Богодухівжитло»

Розглянувши листи начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 26.10.2016 № 497, 03.11.2016 №511 про надання дозволу на зняття з балансу підприємства одноповерхових жилих будинків, квартири, які безоплатно передані громадянам у власність, згідно з Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, враховуючи подальшу недоцільність та неефективність обслуговування таких будинків, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Виключити з переліку об’єктів комунальної власності одноповерхові жилі будинки, квартири яких належать громадянам на підставі свідоцтв про власність на житло за адресами:

- м.Богодухів, пров.Садовий, 36;

- м.Богодухів, вул.Катукова, 15А;

- м.Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка, 47А;

- м.Богодухів, вул.Чернієнка, 1.

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі підприємства, привести у відповідність враховуючи це рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                         М.ГОЛУБ