Про відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2014                                      Богодухів                                      № 158

Про відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста

З метою належної підготови та відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста, вшанування ветеранів і світлої пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні, виховання патріотизму в підростаючого покоління, на підставі ст.7 Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради 18.09.2003 (Х сесія ХХІV скликання), на виконання Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», керуючись ст.ст. 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста та затвердити його персональний склад, що додається.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення 71-ї річниці визволення  Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста, що додається.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на членів виконкому міської ради Коваленка І.В., Рогинську Л.І., Щербак А.М.

Міський голова                                    Н.ОЛЕКСЕНКО

Затверджено

Рішення виконкому міської ради 29.07.2014 № 158

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Олексенко Наталія Іванівна

- Богодухівський міський голова,

голова оргкомітету

Коваленко Ігор Віталійович - заступник Богодухівського міського голови, заступник голови оргкомітету
Рогинська Любов Іванівна - заступник Богодухівського міського голови, заступник голови оргкомітету
Члени оргкомітету:
Безмінова Інна Георгіївна - начальник відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації, голова комісії з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Богодухівської міської ради (за згодою)
Волошко Алла Миколаївна - завідувач сектора  культури райдержадміністрації (за згодою)
Дереведмедь

Тамара Володимирівна

- головний бухгалтер централізованої бухгалтерії міської ради

Зіньковська Зоя Миколаївна - секретар міської ради
Клочко Людмила Володимирівна - завідувач сектора у справах молоді та спорту Богодухівської райдержадміністрації (за згодою)
Мороз Любов Леонтіївна - голова міської ради Організації ветеранів України (за згодою)
Омеляненко Іван Сергійович - заступник голови районної ради Організації ветеранів України, Почесний громадянин м. Богодухова, депутат міської ради (за згодою)
Церковна Наталія Григорівна - директор КЗ Богодухівської районної ради «Районний будинок культури», депутат міської ради (за згодою)
Шубіна Людмила Євгеніївна    - інспектор з благоустрою КП

«Богодухівжитло» (за згодою)

Щербак Алла Михайлівна - керуючий справами виконкому міської ради

Керуючий справами

виконкому міської ради                                                  А.Щербак

Рогинська Л.

Затверджено

Рішення виконкому міської ради 29.07.2014 № 158

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова

від фашистських загарбників і Дня міста

Відповідальні

Термін

виконання

Здійснити заходи з благоустрою міста, першочергову увагу зосередивши на упорядкуванні центральної частини міста,

благоустрої території біля меморіалу Слави, пам’ятного знака “Танк Т-34”, братської могили і пам’ятників на міському кладовищі, біля колегіуму № 2 м. Богодухова та в с. Семенів Яр

Коваленко І.В.

До 01.08
Підготувати програму святкових заходів з відзначення 71-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста. Рогинська Л.І.

Волошко А.М.

Церковна Н.Г.

До 30.07

Скласти список запрошених на свято та підготувати поздоровлення ветеранам і трудовим колективам. Рогинська Л.І.

До 30.07
Підготувати для публікаціїї в районній газеті “Маяк” поздоровлення міського голови з нагоди свята. Рогинська Л.І.

До 01.08
Підготувати випуск тематичної сторінки в районній газеті “Маяк”. Рогинська Л.І.

До 01.08
Святково оформити центральні вулиці міста (Шевченка, пл. Кірова, пл. Леніна). Коваленко І.В.

До 05.08
Запропонувати керівникам підприємств, приватних підприємців художньо оформити прилеглу територію, вітрини магазинів, кіосків. Коваленко І.В.

Шубіна Л.Є.

До 05.08
Підбити підсумки проведення оглядів-конкурсів «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста» Коваленко І.В.

Шубіна Л.Є.

До 29.07
Проаналізувати хід виконання угод соціального партнерства Зіньковська З.М.

Моргун Л.М.

До 30.07
Відвідати вдома учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні з врученням їм подарунків. Олексенко Н.І.

Коваленко І.В.

Рогинська Л.І.

До 07.08

Організувати зустріч міського голови з почесними громадянами міста у міській раді. Рогинська Л.І.

Дереведмедь Т.В.

07.08

Організувати святкову програму для дітей у парку Перемоги. Рогинська Л.І.

Безмінова І.Г.

07.08

Організувати покладання квітів до братської могили на міському кладовищі, пам’ятного знака «Танк Т-34». Олексенко Н.І.

Моргун Л.М.

07.08

Організувати проведення урочисто-траурного мітингу на меморіалі Слави. Рогинська Л.І.

Волошко А.М.

Церковна Н.Г.

07.08

Організувати проведення урочисто-траурного мітингу біля пам’ятника воїнам-визволителям села Семенів Яр. Олексенко Н.І.

11.08

Організувати прийом почесних гостей, учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні у міській раді Рогинська Л.І.

Дереведмедь Т.В.

Керуючий справами

виконкому міської ради                                                     А.Щербак

Рогинська Л.