Про створення органу приватизації житлового фонду територіальної громади Богодухівської міської ради

Переглядiв: 2293

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.03.2013                                   Богодухів                                1227- VІ

 

Про створення органу приватизації  житлового фонду територіальної громадиБогодухівської міської ради

 

З метою реалізації права громадян на приватизацію житла, на виконання частини 1 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», враховуючи що на території населених пунктів Богодухівської міської ради здійснює діяльність єдиний балансоутримувач житлових будинків комунальноїформи власності – комунальне підприємство «Богодухівжитло», керуючись статтею 25, пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                        

В И Р І Ш И Л А:

1. Створити при комунальному підприємстві «Богодухівжитло»

орган приватизації житла: квартир, кімнат у квартирах i одноквартирних будинках, господарських споруд і приміщень, що до них відносяться, житлового фонду, який знаходиться у власності територіальної громади (далі – Орган приватизації).

2. Уповноважити Орган приватизації на здійснення дій щодо приватизації житла комунальноїформи власності, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

3. Керівнику комунального підприємства «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. затвердити склад Органу приватизації власним наказом.

4. Доручити виконавчому комітету оприлюднити дане рішення офіційному сайті Богодухівської міської ради в мережі Інтернет.

          5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.).

 

 

Міський голова                                                        Н.ОЛЕКСЕНКО