Про стан використання коштів субвенцій, які надійшли з державного бюджету на соціально- економічний розвиток міста Богодухова у 2012 році

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2013                                           Богодухів                                 № 67

Про стан використання коштів субвенцій, які

надійшли з державного бюджету на соціально-

економічний розвиток міста Богодухова у 2012 році

Заслухавши інформацію головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. про стан використання коштів субвенцій, які  надійшли з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста Богодухова у 2012 році, з метою здійснення належного контролю за їх використанням, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про стан використання коштів субвенцій, які  надійшли з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста Богодухова у 2012 році, взяти до відома.

2. Продовжити розроблення проектів для участі у конкурсах різних рівнів по залученню інвестиційних коштів.

3. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. здійснювати контроль за надходженням та використанням коштів субвенцій та інвестиційних коштів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет Богодухівської міської ради.

Міський голова                                             Н.ОЛЕКСЕНКО

Інформація про стан використання коштів субвенцій, які надійшли

з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста Богодухова

у 2012 році.

У 2012 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, надійшли кошти в сумі 820,3 тис. грн., які в повному обсязі використано на капітальний ремонт доріг, а саме: по вул. Урицького – 305,2 тис. грн., пров. Артема – 277,1 тис. грн. та поточний ремонт доріг по вул. Чапаєва – 98,0 тис. грн.., вул.. Охтирській – 95,0 тис. грн.., тротуару по пл.. Кірова – 45,0 тис. грн..

Крім того, до міського бюджету залучено кошти субвенції з обласного бюджету  за участь у конкурсі міні-проектів. На обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» від Богодухівської міської ради було подано 8 міні-проектів:

3 проекти – стосовно відновлення та розширення зони зовнішнього освітлення території міської ради;

1 проект – поліпшення стану житлово-комунального господарства об’єднання  співвласників багатоквартирного будинку « Левада-2012»;

3 проекти – поліпшення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) міської ради;

1 проект – упорядкування вулиці, названої на честь воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна, підготовлений ініціативною групою районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність».

Переможцями конкурсу стали:

- міні-проект « Вікна для Теремка» ( заміна 8 вікон та балконного блоку у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 7 «Теремок».

На реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено — 17 тис. грн., з міського бюджету — 2,8 тис. грн., кошти інших джерел — 3,2 тис. грн..

- міні-проект « Чиста вулиця – чисте місто» ( упорядкування вул. В.Сахна з установкою меморіальної дошки воїну-інтернаціоналісту, облаштування 7 огороджених майданчиків з контейнерами для збору твердих побутових відходів, установка дитячого ігрового майданчика).

На реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено 50 тис. грн..

Кошти на реалізацію цих проектів Богодухівською міською радою використані в повному обсязі.

Крім того, у 2012 році від НАК «Нафтогаз України» надійшли інвестиції в сумі 730,0 тис. грн.. За рахунок цих коштів проведено заміну віконних блоків, блоків на переходах у дошкільних навчальних закладах №5 та № 8, проведено капітальний ремонт покрівлі в дошкільному навчальному закладі № 8 та поточний ремонт доріг по вулицях Охтирській, Загорулька, Артема, Катукова.

Богодухівською міською радою затверджено положення « Про порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури Богодухівської міської ради».

На виконання якого у 2012 році до міського бюджету надійшли кошти в сумі 77,8 тис. грн.. Ці кошти були використані комунальними підприємствами на придбання основних засобів (глибинні насоси) та виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво звалища твердих побутових відходів.

Головний бухгалтер                                         Т.Дереведмедь