Про стан укладання договорів про пайову участь

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2015                                      Богодухів                                 № 75

Про стан укладання договорів про пайову

участь на розвиток інфраструктури

Богодухівської міської ради з замовниками

будівництва, надходження до бюджету коштів

пайової участі та їх цільового використання

Заслухавши інформацію заступника міського голови Коваленка І.В. «Про стан укладання договорів про пайову участь на розвиток інфраструктури Богодухівської міської ради з замовниками будівництва, надходження до бюджету коштів пайової участі та їх цільового використання», відповідно до ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію заступника міського голови Коваленка І.В. «Про стан укладання договорів про пайову участь на розвиток інфраструктури Богодухівської міської ради з замовниками будівництва, надходження до бюджету коштів пайової участі та їх цільового використання» взяти до відома.

2. Уповноваженій особі за дотриманням Правил благоустрою на території Богодухівської міської ради при проведенні будівельних робіт Шубіній Л.Є. продовжити роботу з укладання договорів на пайову участь на розвиток інфраструктури Богодухівської міської ради та при необхідності, разом з юристом Тризною В.І. готувати позови до суду на відшкодування не отриманих коштів від забудовників.

3. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. забезпечити цільове використання отриманих коштів від пайової участі забудовників на розвиток інфраструктури міста згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                         Н.ОЛЕКСЕНКО