Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування комплексу, ринку, розташованої в м. Богодухові по вул.Кооперативній, 6, товариству з обмеженою відповідальністю «КЕМЕМАЙЛ»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2013                                                     Богодухів                                        № 1241-VІ

Розглянувши, звернення та надані матеріали товариства з обмеженою відповідальністю « КЕМЕМАЙЛ » щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого навісу,, розташованого на території ринку в м. Богодухові по вул. Кооперативній, 6, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,122,124 Земельного кодексу України, ст.ст. 331, Цивільного кодексу України,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю « КЕМЕМАЙЛ » в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого навісу,, розташованого на території ринку в м. Богодухові по вул. Кооперативній, 6  в зв»язку з тим, що заявник не надав правовстановлюючого документа на металевий навіс, відносно якого здійснена державна реєстрація нерухомого майна.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Голуб М.В.).

Міський голова                                                                          Н.ОЛЕКСЕНКО